BIZOL – моторні оливи найвищої якості з Німеччини

Заробляйте, гарантуючи своїм клієнтам особисту безпеку завдяки моторним оливам та мастильним матеріалам з Німеччини.

Дистриб'ютори, що почали імпортувати продукцію BIZOL 2-3 роки тому, сьогодні здобули чудову репутацію на ринку та забезпечили собі стабільний дохід.

Стати одним з перших імпортерів на великому, ще не пізнаному ринку нових моторних олив.

BIZOL представляє новий продукт на ринку моторних олив для вирішення гострої проблеми захисту двигунів та безпеки у міському трафіку. Попит на моторні оливи та автомастила найвищої якості для міського трафіку буде швидко зростати. Це чудова бізнес-можливість, оскільки зараз на цьому новому ринку ми не маємо конкурентів. Будучи імпортером, ви зможете швидко розвинути або розширити свій бізнес, встановлювати власні умови та ціни на ринку.

 

 

Високоякісна високоефективна преміум-продукція (моторні оливи та продукти для догляду за автомобілем) – 100% німецька якість.

Моторні оливи BIZOL "Made in Germany" гарантують найвищу постійну якість високоефективної екологічної преміум-продукції, що забезпечує економію палива.

Ексклюзивний асортимент інноваційних німецьких мастильних матеріалів.

З 1998 року ми займаємося розробкою інноваційних високоякісних мастильних матеріалів, що відповідають сучасним та майбутнім вимогам. Це означає, що в майбутньому ми надамо вам інноваційні мастильні матеріали, виготовлені з використанням сучасних технологій: повністю синтетичні оливи, оливи на базі технології синтезу, а також напівсинтетичні та мінеральні оливи німецької якості.

Приєднуйтесь до глобальної команди переможців BIZOL.

Наша гнучка модель інновацій забезпечила стрімке зростання на глобальному ринку. У 2014 році компанія BIZOL працювала з клієнтами в 64 країнах, а найближчим часом кількість країн досягне 100.