Перевірте нашу серію олив BIZOL Green Oil у міському трафіку

Інноваційний німецький пакет присадок у лінійці олив BIZOL Green Oil

plus icon

Підвищення завантаженості доріг = підвищення навантаження на двигун

Завантаженість доріг збільшується через збільшення рівня урбанізації у світі. При русі містом водіям доводиться постійно розганятися і гальмувати, що знижує тиск оливи, викликає зношення компонентів двигуна і моторної оливи і зрештою збільшує ризик пошкодження двигуна.

 
plus icon

Нова формула присадок для моторних олив від німецького виробника

Розроблено у Німеччині для захисту двигунів у міському трафіку. Проведене в 2011 році в Німеччині за дорученням BIZOL лабораторне дослідження продемонструвало, що олва BIZOL GREEN OIL має характеристики прекрасної зносостійкості та захисту двигуна, властиві кращим маркам моторних олив.

 
plus icon

Підвищує фінансову безпеку в умовах руху у міському трафіку

BIZOL Green Oil забезпечує фінансову безпеку, скорочуючи витрати на техобслуговування та ремонт та збільшуючи термін служби вашого транспортного засобу.

 
plus icon

Підвищує технічну безпеку під час руху у міському трафіку

BIZOL Green Oil забезпечує максимальний захист під час руху у міському трафіку. Інноваційні присадки в BIZOL Green Oil перешкоджають деградації моторної оливи, зниження в'язкості та підвищення корозії, що зазвичай відбувається під час простою двигунів у міському трафіку.

 
plus icon

Підвищує екологічну безпеку

Вибираючи німецьку якісну продукцію BIZOL, ви знижуєте свої витрати на ремонт транспортного засобу, паливо та мотору оливу, що сприяє економії ресурсів.

 
plus icon

Підвищує емоційну безпеку під час руху містом

Олива BIZOL Green Oil виготовляється відповідно до високих стандартів якості. Вибираючи BIZOL, ви можете бути впевнені, що прийняли правильне рішення і вам не доведеться хвилюватися про безпеку свого транспортного засобу.