BIZOL – моторні оливи найвищої якості з Німеччини

plus icon

Заробляйте, гарантуючи своїм клієнтам особисту безпеку завдяки моторним оливам та мастильним матеріалам з Німеччини.

Дистриб'ютори, що почали імпортувати продукцію BIZOL 2-3 роки тому, сьогодні здобули чудову репутацію на ринку та забезпечили собі стабільний дохід.

 
plus icon

Стати одним з перших імпортерів на великому, ще не пізнаному ринку нових моторних олив.

BIZOL представляє новий продукт на ринку моторних олив для вирішення гострої проблеми захисту двигунів та безпеки у міському трафіку. Попит на моторні оливи та автомастила найвищої якості для міського трафіку буде швидко зростати. Це чудова бізнес-можливість, оскільки зараз на цьому новому ринку ми не маємо конкурентів. Будучи імпортером, ви зможете швидко розвинути або розширити свій бізнес, встановлювати власні умови та ціни на ринку.

 

 

 
plus icon

Високоякісна високоефективна преміум-продукція (моторні оливи та продукти для догляду за автомобілем) – 100% німецька якість.

Моторні оливи BIZOL "Made in Germany" гарантують найвищу постійну якість високоефективної екологічної преміум-продукції, що забезпечує економію палива.

 
plus icon

Ексклюзивний асортимент інноваційних німецьких мастильних матеріалів.

З 1998 року ми займаємося розробкою інноваційних високоякісних мастильних матеріалів, що відповідають сучасним та майбутнім вимогам. Це означає, що в майбутньому ми надамо вам інноваційні мастильні матеріали, виготовлені з використанням сучасних технологій: повністю синтетичні оливи, оливи на базі технології синтезу, а також напівсинтетичні та мінеральні оливи німецької якості.

 
plus icon

Приєднуйтесь до глобальної команди переможців BIZOL.

Наша гнучка модель інновацій забезпечила стрімке зростання на глобальному ринку. У 2014 році компанія BIZOL працювала з клієнтами в 64 країнах, а найближчим часом кількість країн досягне 100.