Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Раздел для общения на различные темы (приколы, анекдоты)

Модераторы: Ols, Adviser

Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение roloxo » 26 апр 2023, 15:25

Я шукаю ідеї для подарунка на день народження моєї дружини. Що можна купити з декору? Я хочу зробити незвичайний подарунок, який вона оцінить і запам'ятає на довгі роки. Чи є якісь особливі предмети, які варто враховувати?
roloxo
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 21:39

Re: Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение Alsorenat » 26 апр 2023, 15:26

Я думаю, що найкраще купити щось ручної роботи. Це завжди красиво і оригінально. Можна знайти цікаві речі на майстер-класах і виставках. Також варто звернути увагу на місцевих художників і ремісників. Я впевнений, що такий подарунок вона оцінить.
Alsorenat
 
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 17 мар 2023, 18:26

Re: Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение Kisun » 26 апр 2023, 15:26

Я б порекомендував купити якусь красиву фігурку. Мені здається, що це хороший подарунок для жінки. Наприклад, можна купити кристалічну фігурку тварини або квітки. Вони завжди виглядають стильно і елегантно.
Kisun
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 11 мар 2023, 11:46

Re: Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение airbag » 26 апр 2023, 15:26

Если хотите купить необычный и практичный подарок из декора для женщины https://zelena.ua/podarki/womens-gifts/dekor.html то могу порекомендовать настольную лампу Culinary Concepts. Это ручная работа, изготовленная из стекла, имитирующая цветочные или геометрические узоры.
Кроме того, они являются функциональными предметами интерьера, которые будут освещать комнату своим уникальным светом. Преимущества такой лампы в том, что она долговечна, элегантна и стильна. Я уверен, что ваша жена оценит такой подарок и будет использовать его в своем доме на протяжении многих лет.
Изображение
airbag
 
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 21:41

Re: Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение Нога в ботинке » 19 май 2023, 11:41

Прикольні ідеї. А ще хто що порадить?
Аватара пользователя
Нога в ботинке
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 28 фев 2022, 11:35

Re: Що можна купити з декору на подарунок жінці?

Сообщение Fawn » 19 май 2023, 11:47

О, жінки таке полюбляють. Я вам ще один магазин пораджу - Вілла Грація, тут такого добра повно - і посуд, і декор, і текстиль крутий www.villagrazia.ua/ua/tekstil/skaterti Можна щось на подарунок оригінальне обрати. Навіть скатертини тут є, ми замовляли для колеги тут скатертину на день народження. Текстиль цей вживу ще кращій, ніж на картинці)

Изображение
Аватара пользователя
Fawn
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 19 май 2023, 11:43


Вернуться в Курилка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1