Ноутбуки ігрові

Раздел для общения на различные темы (приколы, анекдоты)

Модераторы: Ols, Adviser

Ноутбуки ігрові

Сообщение wiu_wiu » 28 мар 2024, 10:19

Що порадите взяти з ігрових ноутбуків?
Аватара пользователя
wiu_wiu
 
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 25 мар 2023, 10:05
Откуда: Киев

Re: Ноутбуки ігрові

Сообщение Breathtaking » 28 мар 2024, 10:21

Ось кілька ігрових ноутбуків, які варто розглянути при виборі.

Razer Blade 15. Цей ноутбук вражає якістю конструкції та графічними можливостями. Він має потужні процесори Intel Core і відеокарти NVIDIA GeForce RTX, а також стильний дизайн і високоякісний дисплей.

Lenovo Legion 5. Цей ноутбук від Lenovo пропонує відмінне співвідношення ціни і якості. Він оснащений процесорами AMD Ryzen та відеокартами NVIDIA GeForce GTX або RTX, а також ефективною системою охолодження. Lenovo, я вважаю, це взагалi кращi ноутбуки ігрові в Україні https://shop.lenovo.ua/category/noteboo ... s__igrovye

Acer Predator Helios 300 - також чудовий вибір для геймерів з обмеженим бюджетом. Він має потужні компоненти, включаючи процесори Intel Core і відеокарти NVIDIA GeForce GTX або RTX, а також яскравий дисплей і ефективну систему охолодження.
Breathtaking
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 01 окт 2023, 10:52

Re: Ноутбуки ігрові

Сообщение Capo » 16 апр 2024, 20:38

Я хочу зібрати собі хороший комп, можете щось порадити з цього приводу?
Аватара пользователя
Capo
 
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 21 июн 2023, 14:26

Re: Ноутбуки ігрові

Сообщение Jontra » 16 апр 2024, 20:40

Оце правильний підхід, якщо хочете собі нормальний ПК, то варто зібрати все окремо, уважно підбираючи всі комплектуючі. Я вам кину посилання на статтю "Як зібрати тихий безшумний ПК: комплектуючі та деталі" https://pc-info.com.ua/post/ua/iak-zibr ... -ta-detali Там багато корисних порад з цього приводу - мені ця стаття дуже допомогла.
Аватара пользователя
Jontra
 
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 23 авг 2023, 14:56


Вернуться в Курилка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron