Потребую поради: Косметолог у Києві?

Раздел для общения на различные темы (приколы, анекдоты)

Модераторы: Ols, Adviser

Потребую поради: Косметолог у Києві?

Сообщение Emma » 14 фев 2024, 01:52

Привіт усім! Недавно переїхала до Києва і потребую поради. Можливо, хтось може порекомендувати доброго та довіреного косметолога? Буду вдячна за будь-які рекомендації та відгуки!
Аватара пользователя
Emma
 
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 30 май 2023, 01:19

Re: Потребую поради: Косметолог у Києві?

Сообщение Zlata » 14 фев 2024, 02:01

Досліджуйте перед відвідуванням закладів: Перед відвідуванням будь-яких закладів для краси та догляду за собою проведіть дослідження, прочитайте відгуки, подивіться рейтинги та переконайтеся, що вони мають репутацію надійного та професійного місця.
Аватара пользователя
Zlata
 
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 02 июл 2023, 01:24

Re: Потребую поради: Косметолог у Києві?

Сообщение Ilonka » 14 фев 2024, 03:06

DK Beauty Clinic https://dk-beauty-clinic.com.ua/ - це місце, де кожен клієнт стає особливим, і я це відчула під час мого візиту до косметолога. Вони підібрали для мене індивідуальну програму догляду за шкірою, яка ідеально відповідає моїм потребам. Мій косметолог був дуже професійним і дбайливим, і я почувалася абсолютно комфортно під час процедур. Після кожного візиту до них, моя шкіра виглядає здорово і підтримується у відмінному стані. Я відразу ж підписалася на їхню програму постійних клієнтів і раджу їх кожному, хто цінує якість та професіоналізм."
Аватара пользователя
Ilonka
 
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 31 май 2023, 01:19


Вернуться в Курилка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2