Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Здесь можно задавать любые вопросы по продукции торговой марки Bizol

Модераторы: Ols, Adviser

Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение devosih » 31 окт 2021, 09:51

Порадьте який конструктор сайтів краще використовувати для бізнесу щоб можна було робити хороші сайти які б закривали мої потреби і це не тільки інтернет магазини, але і корпоративні сайти.
devosih
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 авг 2020, 23:16

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение yebyste » 31 окт 2021, 09:53

Якщо ви плануєте їх ще й просувати і налаштовувати на них рекламу, тоді потрібно вибирати нормальні конструктори сайтів, по тому що всі ці вікси роблять просто жахливий код, який потім потрібно оптимізувати місяцями, щоб просувати не тільки таргет рекламою, але і SEO.
yebyste
 
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 30 авг 2020, 22:36

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение devosih » 31 окт 2021, 09:55

Взагалі лендінги по SEO не просуваються, занадто мало контенту на сайті щоб просунути його вгору в пошуковій видачі. Мені головне щоб адмін панель ще була на таких сайтах і можна було б БД підключити, щоб клієнтів збирати і т. д.
devosih
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 авг 2020, 23:16

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение kecod » 31 окт 2021, 10:02

Я користувався Бітрікс24 конструктором сайтів, дуже зручний конструктор зручна CRM система яку можна підключити до сайту, можна налаштувати всі вхідні дзвінки і відповіді на форму або квіз щоб відразу записувався вам. Зараз дуже багато бізнесменів користуються цими конструкторами. Тим більше що знань великих в конструкторі не треба.
Якщо захочете, то можна найняти людину який збере вам хороший сайт. Як мені здається у них кращий конструктор сайтів для бізнесу https://www.bitrix24.ua/features/sites.php він відразу адаптується під розміри екрану користувача, ти налаштовуєш як він тільки буде виглядати, все онлайн чати відразу працюють, нічого налаштовувати не треба. Просто кнопку додали онлайн помічника і все готово.
Изображение
Аватара пользователя
kecod
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 30 авг 2020, 22:01

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение Buhgalter » 28 дек 2021, 11:19

Друзі,привіт,якщо Вам необхідна розробка сайту-лендінгу,а також подальше його просування, рекомендую звертатись до хорошої компанії Adspace https://www.adspace-marketing.com//// Довіряю їм вже дуже давно...
Buhgalter
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 19 ноя 2021, 14:14

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение субвета » 28 июн 2023, 09:51

Якщо твій сайт не отримує достатньо відвідувачів або ти хочеш підвищити його позиції в пошукових системах, розкрутка сайту - це те, що тобі потрібно. Але де замовити цю послугу, яка буде ефективною і оправданою з фінансової точки зору?
субвета
 
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 11 июн 2023, 17:54

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение лимпопо » 28 июн 2023, 09:54

Замовляй просування в компанії, яка має багаторічний досвід у сфері інтернет-маркетингу та лідер вибору, якщо потрібна розкрутка сайту https://artjoker.ua/uslugi/prodvizhenie-sajta/ . Вони гарантують результат і використовують сучасні технології, щоб твій сайт отримав більше відвідувачів і позиціонувався в топових місцях пошукових систем. Розкрутка сайту - це складний процес, але команда професіоналів з Artjoker знає, як впоратися з усіма викликами і зробити твій сайт популярним та прибутковим. Вони пропонують широку палітру послуг, включаючи пошукову оптимізацію, контент-маркетинг, соціальні медіа, рекламу та аналітику. Ти можеш бути впевнений, що у їхніх руках твій сайт буде розкручений якнайкраще.
лимпопо
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 13 июн 2023, 11:19

Re: Конструктор сайтів і лендінгів для бізнесу

Сообщение DianaNefedova » 14 апр 2024, 21:26

Я давно шукала студію, яка зможе створити діловий імідж для мого бренду. InLight не просто створили фотографії, вони допомогли мені підібрати стиль та атмосферу, яка ідеально відображає мій бізнес. Результат виявився вражаючим, і я щаслива, що обрала саме їх. Змогла наповнити ресурс якісним контентом, а ось, до речі, в них можна навіть замовити створення промо роликів в Києві https://production.inlight.com.ua/promo-video/ ціни та приклади робіт за посиланням.
DianaNefedova
 
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 07 мар 2023, 11:54


Вернуться в Вопросы по продукции Bizol

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1